29,05,2024

Para Ambasadës së Kroacisë në Prishtinë hidhen fishekzjarre për fitoren ndaj Danimarkës (Video)

Must Read

Ndeshja e sotme në mes Kroacisë dhe Danimarkës përfundoj me rezultat 3:2, e gjithë kjo falë penalltive.
Edhe pse përgjatë minutave të lojës rezultati ishte i barabartë 1:1, e gjithë kjo ndryshoj në momentin kur filluan të ekzekutoheshin penalltitë.
Por jo vetëm në Kroaci apo në Rusi ku po mbahet edhe Botërori 2018 kishte festë. Edhe në Prishtinë festa ka filluar.  Pikërisht para Ambasadës së Kroacisë në Prishtinë festa ka filluar përmes disa fishekzjarreve fantastike, raporton Indeksonline.
Gëzimin që sonte kroatët e kanë ndjerë me fitoren ndaj Danimarkës sigurisht deshën ta ndanin edhe me kosovarët.
Kësisoj Kroacia pas ndeshjes së sotme është drejt çerekfinales./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img