17,07,2024

Panë futboll, pastaj u therrën me thika

Must Read
Ilustrim

Kështu oficerët e Krimeve të Rënda në Policinë e Gjirokastës kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të Lefter Donos, 18 vjeç, banues në Gjirokastër.

Gjithashtu u bë shpallja në kërkim e shtetasve: M. N., dhe O. A., pasi:

Të tre këta persona në bashkëpunim me njeri-tjetrin, për motive të dobëta në një lokal në lagjen “Pllakë”, Gjirokastër kanë goditur me thikë shtetasit K. K, 22 vjeç dhe G.B, 19 vjeç ,të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme për veprat penale “Vrasje me paramendim e mbetur në tentativë, e kryer në bashkëpunim” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta”.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img