04,06,2023

Pamje gjatë arrestimeve të zyrtarëve serbë (VIDEO)

Must Read
Arrestimet e zyrtarëve në Serbi

Në mesin e tyre ka zyrtarë institucional dhe përfaqësues të kompanive që kanë mundur të jenë pjesë e këtyre keqpërdorimeve, transmeton lajmi.net.

Siç shihet edhe në pamje të publikuar nga policia serbe, arrestimet kanë ndodhur në disa rajone të ndryshme në Serbi./lajmi.net

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N9YcugbTrAc?feature=oembed&w=640&h=480]

 

The post Pamje gjatë arrestimeve të zyrtarëve serbë (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img