21,02,2024

Ozil kalon Arsenalin në epërsi (Video)

Must Read

arsenal

Arsenali është duke avancuar 0:1 ndaj West Hamit

Mesut Ozil, në minutën e 18-të, ka kaluar Arsenalin në epërsi ndaj West Hamit.

https://dailymotion.com/video/x439vqu

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img