29,09,2023

Ozil ‘çmend’ Wengerin me deklaratën e tij

Must Read

foto (1)

Mesut Ozil e ka ‘çmendur’ Arsen Wengerin me deklaratën e tij se Arsenali nuk mund ta fitoi Premier Ligën.

Mesfushori gjerman i skuadrës londineze e ka nervozuar trajneri francez duke thënë që Arsenali nuk ka gjasë që ta fitoi Premier Ligën ku tani në luftë janë vetëm Leicester City dhe Tottenham. Transmeton ORAinfo nga Fichajes.net.

“Unë nuk pajtohem me atë që ka thënë Ozil. Më vjen mirë që lojtarët janë të sinqertë por duhet të luftojnë edhe nëse ne i kemi shanset 1 në 100 pasi që deri të përfundoj sezoni duhet të mos heqim dorë pasi që janë edhe 7 ndeshje në pyetje” ka thënë Wenger./ORAinfo/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img