17,04,2024

Osasuna – Real Madrid, lojtari njohur thyen këmbën (FOTO +18)

Must Read

Pas Aleix Vidal te Barcelona, edhe lojtari i Osasunas, Tano Bonnin, ka thyer këmbën në ndeshjen që këta të fundit po e zhvillojnë në ‘Pamplona’ ndaj Real Madridit.

Bonnin këtë lëndim e pësoi pas një përplasje me Iscon.

sdmsmdsmsdm

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img