20,02,2024

Nxirret Kutia e Zezë nga helikopteri i rrëzuar në Liqenin e Shkodrës

Must Read
Pjesët e helikopterit

Tashmë kutia e zezë do të dërgohet pranë Prokurorisë së Shkodrës, ndërsa pritet të dalin edhe të dhënat e para. Bëhet me dije se si pasojë e përplasjes kutia ka marrë dëmtime.

The post Nxirret Kutia e Zezë nga helikopteri i rrëzuar në Liqenin e Shkodrës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img