04,03,2024

Nusja shqiptare godet me thikë në gjoks burrin maqedon

Must Read

Gruaja25-vjeçarja A.O. nga Shqipëria ka tentuar të vras me thikë burrin e saj 16 vjet më të madh në moshë.

Sipas policisë, gjatë një konflikti për shkaqe banale, A.O. ka marrë thikën dhe e ka goditur në gjoks, duke u përpjekur për ta vrarë burrin e saj.

Sipas informacioneve nga spitali në Dellçevë është raportuar se është sjellë për mjekim 41-vjeçari S.O nga fshati Trabotivisht me plagë në gjoks, shkruajnë mediat në Maqedoni.

Policia ka kryer inspektim, ndërsa gruaja është arrestuar.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img