29,09,2023

Nuk ka milioner të ri në “Swiss loto”

Must Read

Lotaria zvicerane nuk solli asnjë milioner të ri të shtunën. Numrat fatprurës ishin 12, 16, 19, 20, 27 dhe 31.
Numri “fat” ishte 4, “sërish” 11 dhe Joker 517.513.

Shuma që do të vihet në lojën e ardhshme është 4.3 milionë franga zvicerane, bën të ditur Lotaria romande.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img