21,02,2024

Nuk dihet nëse kjo është viktima e parë nga shiu në Shkup (Foto 18+)

Must Read

Qytetarët vazhdimisht kanë kërkuar ndihmë nga policia por nuk kanë arritur askush t’ju ndihmojë .

Nga policia nuk ka asnjë informacion dhe nuk dihet ende për fatin e kësaj gruaje.

Shkupi dhe disa qytete të tjera të Maqedonisë janë goditur sot nga shira të rrëmbyeshëm, që ka çuar në vërshime të mëdha.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img