09,12,2023

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident në rrugën Kaçanik-Ferizaj

Must Read

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në rrugën Kaçanik-Ferizaj.

Këtë e ka bërë të ditur Qazim Reka zëdhënës i Policisë Rajonale në Ferizaj, ku tregoi se në aksident janë përfshirë tre vetura.

“Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar gjashtë persona njëri prej të cilëve ka ndërruar jetë”, tha Reka,

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img