Ferizaj

Një grua ther me thikë një person në Ferizaj


Publikuar më:


Gjatë ditës së djeahme është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka sulmuar fizikisht vik timën femër kosovare, ndërsa vik tima në vetëmbrojtje e ka marrë një mjet të mprehtë dhe i ka shkaktuar lëndime të dyshuarit.
Të njëjtit, pasi kanë pranuar tretmanin mjekësor, në konsultim me prokurorin, vik tima është kthyer tek fëmijët e saj, ndërsa i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

To Top