11,12,2023

Nishani i kundërpërgjigjet Ramës: Vandalizmin nuk e fsheh asnjë bojatisje

Must Read
Edi Rama dhe Bujar Nishani

Me një përgjigje të shkurtër, Presidenti ka reaguar pas ironisë së Kryeministrit pak më herët në rrjetet sociale. Vetë Nishani ka publikuar disa foto nga punimet që janë bërë për ndërtimin e këtij parku, që mësa duket tashmë është kthyer në një betejë politike mes palëve.

“Vandalizmin nuk e fsheh asnjë bojatisje”, shkruan Nishani në rrjetin social në facebook.

Rama deklaroi sot se tashmë që parku ka përfunduar, është gati për hetim ndërkombëtar, duke ironizuar kërkesën e Presidentit, i cili disa ditë më parë bëri të ditur se ka kërkuar hetim ndërkombëtar për punimet tek liqeni.

The post Nishani i kundërpërgjigjet Ramës: Vandalizmin nuk e fsheh asnjë bojatisje appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img