04,12,2023

Nisen për pushime në Durrës, çifti kosovar kthehet i tmerruar

Must Read

Çifti kosovar u trondit kur në bregdet dolën kafshë të ngordhura, duke bërë që të mos e shijojnë aspak detin nga frika e ndonjë infeksioni. Në fotot e dërguara për portalin “Jeta osh qejf”, ata shkruanin:

“Durrësi 28.05.2016. Më saktësisht në plazhin te Shkëmbi i Kavajes. Gjatë vikendit (fundjavës) kemi shkuar për vizitë në Durrës dhe hasëm në kafshë të tilla që dyshohet të jenë dele ose kalë i vogël i mbytur dhe i kalbur, kurse llojin e peshkut s’e di, mirëpo ka qenë mbi 10 kg dhe mjaft i madh dhe na ka ikur vikendi pa u larë në det fare për arsye siç shihet në foto”. /shekulli

The post Nisen për pushime në Durrës, çifti kosovar kthehet i tmerruar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img