23,07,2024

Nis seanca gjyqësore për Shullazin, kërkon lirimin nga burgu

Must Read

 

Ai ka bërë kërkesë për heqje të masës së sigurisë “arrest me burg” dhënë nga shkalla e parë. Shullazi është arrestuar për gjobvënie dhe marrje të pasurisë përmes kërcënimeve.

Ai u arrestua pak ditë më parë.

Pas transferimit në burgun “Vip” të Elbasanit, Shullazi u rikthye sërish në Tiranë në burgun 302.

Megjithatë ka pak gjasa që Shullazi të lirohet dhe të ndiqet në gjendje të lirë, po të kemi parasysh që ditët e fundit një grua biznesmene ka bërë kallëzim penal ndaj tij për marrje të pronës me kërcënim./lapsi.al

 

The post Nis seanca gjyqësore për Shullazin, kërkon lirimin nga burgu appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img