20,02,2024

Ngjarje shokuese| 43-vjeçari shqiptar ngacmon seksualisht një të mitur, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti

Must Read

1-167-640x358

Një tjetër ngjarje shokuese ka ndodhur në qytetin e Bulqizës. Bëhet fjalë për një rast pedofilie që ka shkaktuar një tronditje të madhe tek banorët e lagjes “Minatori” në Bulqizë. Mësohet se një 43-vjeçar me inicialet P.Ç., ka ngacmuar seksualisht një 4-vjeçare.
Mësohet se burri ka tentuar ta fusë vajzën në bodrum por është parë nga fqinjët. Kanë qenë fqinjët ata që e kanë parë në momentin që e ka futur vajzën në bodrum, duke shmangur kështu një krim të tmerrshëm.
Mësohet se e mitura ka bërtitur dhe kjo ka sjellë edhe reagimin e fqinjëve. 43-vjeçari është arrestuar nga policia.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img