21,05,2024

“Ngjallët” Belgjika, ngushton epërsinë

Must Read

Është mbrojtësi Vertonghen që ka shënuar për Belgjikën.
Vertonghen shënoi në minutën e 69’ të ndeshjes.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img