16,04,2024

Neymar do ta fitojë Topin e Artë’

Must Read

n

Alessandro Del Piero beson se Neymar do ta fitojë Topin e Artë.

Ish sulmuesi i Juventusit, Alessandro Del Piero është i bindur se sulmuesi i Barcelonës, Neymar do ta fitojë Topin e Artë.

Ai tha se Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo janë në top formë, por në të ardhmen edhe Neymar do të jetë më i miri në botë.

“Neymar është i ri, ende është lojtar i ri. Messi dhe Ronaldo janë në maje të karrierës së tyre. E ardhmja është para tij dhe ai ka shanse të mira ta fitojë Topin e Artë”, tha Del Piero për Goal.com.
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img