04,06,2023

Neymar do ta fitojë Topin e Artë’

Must Read

n

Alessandro Del Piero beson se Neymar do ta fitojë Topin e Artë.

Ish sulmuesi i Juventusit, Alessandro Del Piero është i bindur se sulmuesi i Barcelonës, Neymar do ta fitojë Topin e Artë.

Ai tha se Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo janë në top formë, por në të ardhmen edhe Neymar do të jetë më i miri në botë.

“Neymar është i ri, ende është lojtar i ri. Messi dhe Ronaldo janë në maje të karrierës së tyre. E ardhmja është para tij dhe ai ka shanse të mira ta fitojë Topin e Artë”, tha Del Piero për Goal.com.
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img