02,12,2023

Neuer rinovon kontratën e re me Bayern Munich

Must Read

6-neuer

Portieri gjerman Manuel Neuer e ka rinovuar kontratën me Bayern Munich.

Mediat gjermane raportojnë se “gardiani” gjerman ka firmosur kontratën e re të vlefshme deri në vitin 2021.

30 vjeçari, i cili ka qenë i lidhur me transferimin në Manchester City, përfundimisht ka vendosur që t’i mbetet besnik gjigantit gjerman.

Siç shkruajnë mediat gjermane, Neuer është shprehur i kënaqur më rinovimin e kontratës së re.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img