26,02,2024

Nëna të çmendura, kapen prej flokësh në sy të fëmijëve (Video)

Must Read

Njëra prej tyre i thotë fëmijës që nuk duhet të rrijë me vajzën e gruas tjetër.

“Të shof edhe iher me kte un’ ty, e di ça të bëj pastaj”,- i drejtohet vajzës njëra nga nënat.

Më pas ato fillojnë të kapen me fjalë të rënda dhe të pista: “Mbylle gojën, idiote, ordinere femër. Ik mi ka*e!” Debati ka kaluar kufirin kur sherri filloi fizikisht. Madje një prej grave mori një shkop druri për të goditur tjetrën.

Ato që na prekin më shumë janë ulërimat e fëmijëve që të traumatizuar përpiqen të ndajnë prindërit që rrihen.

Tragjikia qëndron që fëmijët shikojnë këto skena nga prindërit të cilët duhet të jenë shembull i mirë për t’u ndjekur.

Nëna në fjalë duke dashur të mbrojë fëmijën nga qëndrimi me persona që asaj nuk i pëlqejnë, jep një shembull akoma më negative, duke kaluar në dhunë verbale dhe fizike/ Jeta Osh Qejf

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FwCTzFNhc1k?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Nëna të çmendura, kapen prej flokësh në sy të fëmijëve (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img