29,05,2024

Nëna e Cavanit jep lajmin e madh për Uruguain

Must Read

Edinson Cavani po “lufton” për t’u rikuperuar me kohë për ndeshjen ndaj Francës.
Nëna e sulmuesit uruguaian, Berta Gomez, tha se ka shumë besim që Edinson do të jetë në fushë, përcjellë “Lajmi.net”.
“Ishim dje të shoqëroheshim me të. Edi është me të njëjtin entuziazëm dhe dëshirë të njëjtë. Ai nuk e humb shpresën, kemi shumë besim”, deklaroi ajo.
“Por ne duhet të presim dhe të shohim shërimin me trajtimet që po bën. Ai dhe unë kemi besim se mund t’ia dalë”, shtoi Berta Gómez në “Teledoce”. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img