17,07,2024

Në Vlorë sekuestrohen 22 kg kanabis, në pranga 3 persona

Must Read
Droga e sekuestruar

Burime policore lokale bëjnë të ditur se, lënda narkotike, e llojit kanabis, është gjetur në fshatin Treblovë.

Të arrestuar, sipas burimeve të Top Channel, janë shtetasit Mehmet Mehmetaj, Xhaferr Rrapaj dhe Julin Buza, ndërkohë që shtetasi me inicialet A.G është shpallur në kërkim./lajmi.net

th

The post Në Vlorë sekuestrohen 22 kg kanabis, në pranga 3 persona appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img