22,04,2024

Në Vlorë, fëmija bie nga kati i katërt i banesës

Must Read
Ilustrim

Pasi fëmija ka rënë në tokë, ai është marrë me urgjencë për t’u transportuar në spitalin rajonal të Vlorës. Më pas ai është nisur për në Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore, shkruan shekulli.

Sipas njoftimit të policisë së qytetit bregdetar, fëmija i moshës 4-vjeçare mban iniciale J. I., dyshohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht, pasi fëmija ka rënë nga ballkoni i banesës  në të cilën jetonte. Ende nuk dihen rrethanat e qarta, por grupi hetimor po vijon hetimet për të zbardhur ngjarjen.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img