04,03,2024

Në Velipojë, një tjetër person goditet nga motori i ujit

Must Read
Ilustrim

Sipas burimeve paraprake bëhet me dije se pushuesi është në gjendje të rëndë në spital.

Ende nuk është e qartë nëse ai është goditur nga një motor uji, apo ka rënë aksidentalisht nga motori i ujit duke bërë manovra në det.

Personi në fjalë është Nacim Ben Hadachi, shtetas kosovar me nënshtetësi, belge, 27 vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e detajeve.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img