15,06,2024

Në Rinas, digjet shtëpia dy katëshe (Video)

Must Read
Shtepia duke u djegur

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit dhe forcat e policisë dhe po punojnë për shuarjen e flakëve dhe për të zbuluar shkaqet e kësaj ngjarje.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zkqaETXGeQk?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Në Rinas, digjet shtëpia dy katëshe (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img