23,07,2024

 Në magjistralen Prishtinë-Ferizaj: Aksident i rëndë komunikacioni (Foto)

Must Read

Rreth orës 18:00  në magjistralen Prishtinë –Ferizaj afër udhëkryqit  të Gadimes, ka ndodhur një aksident  komunikacioni.

Në këtë aksident në të cilën  janë përfshirë dy makina ,një mercedes dhe një Audi.

Sipas dëshmitarëve në këtë aksident ka edhe të lënduar të cilët më makinën e ndihmës së shpejtë janë dërguar për në QKUK në Prishtinë.

Bëhet e ditur se njëri nga automjetet e përfshira në këtë aksident  ishte me tabela të Maqedonisë.

Shkaqet e aksidentit ende nuk  dihen ndërsa  policia e trafikut gjendet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

13621648_1242375119136731_1092147528_o  13646977_1242375059136737_489243105_o 13646998_1242375012470075_2137975679_o 13632667_1242375022470074_922575939_o 13672338_1242374955803414_1190328325_n 13643808_1242375005803409_1434530470_n 13663526_1242375075803402_588786877_o

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img