21,05,2024

Në Itali, shqiptari humb jetën në aksident trafiku

Must Read
Foto-ilustrim,

Në makinë ishin dy burra, ndërsa automjeti ka përfunduar jashtë rrugës duke u përmbysur. Shoferi i makinës, një shqiptar që ende nuk dihet identiteti i tij, vdiq menjëherë.

Ndërkohë pasagjeri, u shpëtua falë ndërhyrjes në kohë të forcave zjarrfikëse. Ai është transportuar me një ambulancë në spitalin e Murgia dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./ lajmi.net

The post Në Itali, shqiptari humb jetën në aksident trafiku appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img