21,02,2024

Në gjyq shqiptari që mbyti gruan e tij sllovake me rrip pantallonash

Must Read

Nehati ishte i martuar me një sllovake e njohur me emrin Miroslava. Çifti ka patur probleme dhe konflikte dhe Miroslava qëndronte më së shumti në Sllovaki te prindërit.

Nga ana tjetër, siç raporton media austriake “Heute”, shqiptari nga Kosova bënte tri punë të rënda që t’i jepte 3 mijë euro gruas së tij për tre fëmijët. Mirëpo, kjo e fundit nisi të mos e lejonte më shqiptarin t’i takonte fëmijët, ndaj ai u hakmor kur ajo u kthye në Vjenë duke e vrarë.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img