15,06,2024

Në fillim të sezonin veror, Vlora me reduktime të mëdha të energjisë

Must Read

Deri në fund të muajit qershor, Vlora dhe gjithë fshatrat turistike do të jenë pa energji elektrike, pasi kompania e nënkontraktuar nga OSHEE për riparimin e linjës 35 kilovolt ka zgjedhur këtë periudhë për të kryer punimet, shkruan lapsi.al.

Sipas OSHEE-së oraret e ndërprerjes së energjisë do të jenë të zgjatura.

Kjo rrit kostot për bizneset dhe sigurisht largon pushuesit.

The post Në fillim të sezonin veror, Vlora me reduktime të mëdha të energjisë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img