08,12,2023

Ndodh në futbollin shqiptar, trajneri urinon në sy të tifozëve (VIDEO)

Must Read

foto

Një moment sa qesharak, aq edhe për të ardhur keq ka ndodhur ndërkohë që po luhej takimi mes Bylisit dhe Tiranës në stadiumin “Adush Muça” të Ballshit.

Videoja e postuar nga “Jetaoshqef.al” tregon momentin kur trajneri boshnjak Adnan Zildzovic, urinoi në sy të të gjithë tifozëve.

Ky moment është kapur nga një tifoz i cili edhe ka ironizuar me gjestin e trajnerit. Për më shumë, shikoni videon:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=32-ENB08T48?wmode=transparent]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img