20,05,2024

Ndeshje e “çmendur”, Belgjika barazon rezultatin

Must Read

Kombëtarja e Belgjikës, ka bërë një rikthim të çmendur nga 0-2 në 2:2 ndaj Japonisë.
Është Fellaini që ka shënuar në minutën e 74’ për 2:2.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img