25,06,2024

Ndalohen 10 refugjatë në Kapshticë, mes tyre një foshnjë

Must Read
Kapshtice

5 prej të ndaluarve janë shtetas irakianë dhe 5 të tjerë sirianë. Mes tyre ishte edhe një foshnjë 6-muajshe.

Policia bën me dije se ata janë ndaluar ndërsa tentonin të kalonin kufirin jeshil. Uniformat blu po kryejnë të gjitha veprimet proceduriale për rikthimin e shtetasve në Greqi.

The post Ndalohen 10 refugjatë në Kapshticë, mes tyre një foshnjë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img