20,05,2024

Ndahet nga jeta arkitekti i ‘Piramidës’, Klement Kolaneci

Must Read

Kolaneci u nda nga jeta rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm pas një sëmundjeje të pashërueshme.

Klemenet Kolaneci ishte bashkëshorti i Pranvera Hoxhës, vajzës së ish-diktatorit, Enver Hoxhës.

The post Ndahet nga jeta arkitekti i ‘Piramidës’, Klement Kolaneci appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img