18,06,2024

NATO: Do të vazhdojmë operacionin e rëndësishëm në Kosovë

Must Read

Në Samitin e NATO-s të mbajtur në Varshavë temë mes bisedash ka qenë edhe Kosova.

Në një komunikatë të lëshuar nga NATO për këtë samit thuhet se operacioni në Kosovë do të vazhdojë, transmeton Koha.net.

“Ne gjithashtu do të mbajmë operacionin tonë të rëndësishëm në Kosovë”, thuhet në komunikatën e NATO-s.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img