27,02,2024

Nata e katërt, turqit sërish në rrugë në mbështetje të Erdoganit

Must Read

Pjesëmarrësit mbajnë në duar flamuj dhe slogane pro-qeveritare dhe islame, transmeton lajmi.net.

Këndoheshin dhe poezi në të cilën Erdogani lavdërohet para rezidencën e tij në Stamboll, gjithashtu u lexua edhe Kuranin.

Agjencia e lajmeve AP, tha se tubime të mëdha kanë qenë në Taksim në Stamboll, në sheshin qendror të Kizilay në Ankara, si dhe Izmir. /lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img