04,03,2024

Mustafa reagon ndaj ShBA-së: Korrupsioni është perceptim

Must Read

Isa_Mustafa_836308_994535

Isa Mustafa ka reaguar ndaj raportit të DASH departamentit amerikan te shtetit, raport ky që thotë se korrupsioni ne Kosovë është në nivel endemik.

Isa mustafa ka thënë se ky raport është vetëm një perceptim dhe se kabineti i tij nuk ka bërë asnjë skandal gjatë qeverisjes.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img