04,12,2023

Munishi: Nuk dorëzohemi për titull

Must Read

12994395_747543928716179_8071007230837275527_n

Skuadra e Hajvalisë nuk ka arritur më shumë se një barazim në shtëpi 0:0 ndaj Dritës.

Pas ndeshjes trajneri Ismet Munishi, për SuperSport Kosova, është i kënaqur me lojën e ekipi të tij.

“Jam i kënaqur me ekipin tim, presion e bëri të vetën ne kemi për të luftuar deri në fund për titullin e kampionit. Nuk jemi dorëzuar as lojtarët as shtabi teknik e as kryesia. Më pëlqeu ndeshja kishim disa raste dhe aksione”, u shpreh Munishi.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img