23,04,2024

Muhamed Veliu largohet nga Top Channel

Must Read
Muhamed Veliu

Prej kohësh është komentuar ikja e Veliut nga Top Channel, por sot ai është përshendetur me stafin duke patur ditën e fundit të punës. Mësohet se arsyet përse ai largohet nga ky televizion ka të bëjë me shëndetin e gazetarit. Ky nuk është largimi i parë që ndodh në këtë televizion, ku shumë prej emrave të njohur e të vjetër të këtij ekrani janë larguar, duke përmendur këtu  gazetaren Monika Stafa,  gazetarja Rovena Moçka, Arta Tozaj etj.

The post Muhamed Veliu largohet nga Top Channel appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img