21,04,2024

Mramori, deponi e mbeturinave (Foto)

Must Read

Një lexues i lajmi.net i ka dërguar fotografitë në redaksi ku shihet skaji i rrugës është përlot me mbeturina.

Kujtojmë se nga ky fshat vijnë disa nga zyrtarët e lartë të LDK-së, shefi i asambleistëve të LDK-së, Agim Gashi dhe Shefki Gashi.

Ndryshe Ahmeti kishte premtuar se do ta bënte largimin e mbeturinave edhe nëpër fshatra, por deri më tani gjendja në bazë të këtyre fotografive flet ndryshe./Lajmi.net/

16731392_10210492046392905_269888508_o 16709516_10210492046752914_540561789_o  16731687_10210499836507653_1784334405_o 16731684_10210499836627656_1346942748_o

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img