Show Biz

Mozzik-u, ka për të thënë diçka që nuk e prisnim për Elvana Gjatën


Publikuar më:


Elvana Gjata është bërë pjesë e garës në “Festivalin e Këngës” në RTSH, fituesi i së cilës shkon automatikisht në Eurovision.

Këngëtarja e njohur po konkurron me këngën “Me tana”, e cila u publikua dje dhe përveç që u mirëprit nga adhuruesit e saj, ajo mori komplimente edhe nga kolegët e saj.

Ishte reperi Mozzik që përmes një postimi ka treguar se pëlqen muzikën e saj, madje e ka quajtur si nëna e muzikës.

“Nana e muzikës”, ka shkruar Mozzik-u, duke shprëndarë këngën e saj të re në Instagram.


To Top