15,06,2024

Mozzik prezanton dollapin e këpucëve nga ato më të shtrenjëta

Must Read

Reperi Mozzik është kthyer në një ndër personazhet me të komentuar të showbizit shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe veç anës profesionale, është shumë i komentuar  edhe për jetën private.

Në dhjetor të vitit që lamë pas ai dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë. Loredana solli në jetë vogëlushen Hana, me të cilën çfiti publikon shpesh poza të ëmbla në Instagram.

Së fundmi, reperi ka treguar një detaj nga jeta e tij që me siguri askush se kishte ditur më parë. Mozzik është i fiksuar keq pas këpucëve dhe  ka me qindra palë në dollapin e tij.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img