Show Biz

Mozzik mesazh publik për Loredanën?


Publikuar më:


Mozzik dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre, por ende vazhdojnë të komentohen shumë për raportet e tyre.

Dyshja e njohur pas ndarjes u tha që vazhdojnë të jetën në kontakt me njëri-tjetrin dhe kanë marrëdhënie të mirë për shkak të vajzës së tyre, Hana.

Por, në një postim që ka bërë së fundi reperi ka lënë të kuptohet se ka “thumbuar” ish-partneren e tij

“Shumë mirë që njerëzit kanë me tregu fytyrën e vërtetë”, ka shkruar Mozzik në gjuhën gjermane.


To Top