29,09,2023

Mozzik dhe Loredana Zefi vijnë si “Romeo & Juliet”

Must Read

Edhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare.

Mozzik dhe Loredana Zefi kanëp bashkuar forcat në projektin e ri muzikor që e kanë shoqëruar me video të veçantë.

“Romeo & Juliet”, titullohet kënga e dyshes teksa dëgjohen duke kënduar edhe në gjuhën gjermane.

Loredana Zefi (Foto YouTube)

Videon e këngës e ka xhiruar kompania e mirënjohur shqiptare, Entermedia gjersa producent i saj është vetë reperi.

Theksojmë se javë më parë çifti janë bërë prindër të një vogëlushe të pagëzuar me emrin Hana.

Ndryshe, dyshja që po njihet kohët e fundit si “Bonnie & Clyde” kanë paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë koncerte të ndryshme.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img