19,05,2024

Mourinho – United, portugezi me shumë marramendëse për transferime

Must Read

mourinhoutd1

Jose Mourinhos duket se do t’i ofrohet shumë marramendëse për transferime të lojtarëve te Manchester United.

Mourinho në United tashmë duket se është punë e kryer dhe mbetet vetëm zyrtarizimi.

Sipas asaj çfarë raporton “Daily Star”, tekniku 53-vjeçar do të ketë në dispozicion buxhet prej 300 milionë funteve për transferime në merkato, përcjell Gazeta Blic.

Mourinho do të ketë shumë të majme parash për të rindërtuar skuadrën në verë, pasi do të marrë drejtimin e skuadrës duke zëvendësuar holandezin Van Gaal.

Emrat të cilët përmenden si përforcime të mundshme te United në drejtimin e Mourinhos janëyjet si Ibrahimovic, Neymar, Pogba, Cavani, Varane e Thomas Muller.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj personit që bëri tejkalim në vijë të plotë, identifikohet kundërvajtja përmes dronit të policisë

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor me datën 18.05.2024 rreth orës 16:35, në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, skatësisht në fshatin Gërlicë...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img