25,05,2024

Mourinho bën ‘revolucion’ te United, këta janë 5 yjet që synon t’i transferojë

Must Read

mourinhoutd

Jose Mourinho pritet të bëjë blerje senzacionale te klubi i tij i ri United në verë.

Sipas asaj çfarë shkruajnë mediat britanike, Mourinho e ka bërë gati listën e super transferimeve që do t’i bëjë te klubi i tij i ri.

Mourinho raportohet se e ka bërë gati listën e 5 super blerjeve me të cilat do të bëjë revolucion te United, përcjell Gazeta Blic

Emrat të cilët Mourinho thuhet se i dëshiron në ‘Old Trafford’ janë sulmuesi i Tottenham Harry Kane, mbrojtësi John Stones, Zlatan Ibrahimovic dhe Renato Sanches.

Ibrahimovic mund të jetë transfer i lirë, por mbetet të shihet nëse United ka para të mjaftueshme për blerjen e tre lojtarëve tjerë.

Përveç futbollistëve të përmendur më lartë, United thuhet se ka filluar bisedimet me mbrojtësin e Romas, Kostas Manolas. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img