04,03,2024

Mot i kthjellët dhe me vranësira në bregdetin shqiptar

Must Read

 

Në një njoftim për media, bëhet e ditur se kthjellimet dhe vranësirat e herë pas hershme të jenë dominante në të gjithë vendin.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img