11,12,2023

Mot i keq në të gjithë vendin, rrëmbehet nga uji një furgon me pasagjer në Peshkëpi

Must Read

Reshjet e shiut që nisën mbrëmjen e kaluar kanë shkaktuar probleme në zona të ndryshme, më së shumti në qarkullimin e automjeteve dhe në furnizimin me energji elektrike.

Sa i përket Gjirokastrës një furgon pasagjerësh është rrëmbyer nga ujërat e përroit në fshatin Peshkëpi.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por parashikohet që moti me vranësira të dendura të vijojë edhe gjatë ditës së sotme.

The post Mot i keq në të gjithë vendin, rrëmbehet nga uji një furgon me pasagjer në Peshkëpi appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img