17,06,2024

Momenti kur Sterling konfrontohet me përgatitësin atletik të Kolumbisë

Must Read

Një nga pjesëtarët e stafit teknik të Kolumbisë ka sulmuar Raheem Sterling në fund të pjesës së parë të ndeshjes së luajtur për 1/8-t e finaleve të Kupës së Botës 2018, në momentin që u mbyll pjesa e parë dhe sulmuesi i Anglisë po shkonte drejt dhomave të zhveshjes.
Eduardo Julio Urtasun, përgatitësi atletik i skuadrës së drejtuar nga Jose Pekerman, ka qenë ai që ka provokuar Sterling duke e përplasur me shpatull lojtarin që ishte në vrapim e sipër.
E gjithë ngjarja u vu re nga gjyqtari i katërt, por ky i fundit nuk mori masa, teksa Sterling u tregua i matur dhe nuk reagoi.

Columbian players and now the coaching staff being absolute petty dickheads to Raheem Sterling. #ENGCOL pic.twitter.com/64QynH55wS
— Mike P Williams (@Mike_P_Williams) July 3, 2018

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img