21,04,2024

Momenti kur FSK shpëtoi Amsera Rekën nga rrënojat e shtëpisë (Video)

Must Read

Nga kjo fatkeqësi natyrore u shkatërruan dhjetëra shtëpi, ndërsa fatkeqësisë i mbijetoi vetëm 7-vjeçarja, Amsera Reka, e cila jeton në Itali tek disa të afërt të saj.

Ky është momenti kur FSK nxori të gjallë Amserën nga rrënojat që i shkaktoi orteku.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img