03,06,2023

Momenti kur fishekzjarrja shpërthen pranë këmbëve të futbollistit (Video)

Must Read

futboll-1

Në ndeshjen në mes të Lazios dhe Palermos në fundjavë ndodhi diçka e pazakontë.

Ndeshja u ndërprit në pjesën e dytë, kur një fishekzjarre u hodh në drejtim të mbrojtësit të Lazios, Antonio Candreva.

Candreva ishte aq pranë sa që shpërthimi i madh i fishekzjarrës bëri që ai të mbulonte veshët nga dhimbjet. Gjyqtari më pas përkohësisht pezulloi ndeshjen.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img