22,06,2024

Momenti kur fishekzjarrja shpërthen pranë këmbëve të futbollistit (Video)

Must Read

futboll-1

Në ndeshjen në mes të Lazios dhe Palermos në fundjavë ndodhi diçka e pazakontë.

Ndeshja u ndërprit në pjesën e dytë, kur një fishekzjarre u hodh në drejtim të mbrojtësit të Lazios, Antonio Candreva.

Candreva ishte aq pranë sa që shpërthimi i madh i fishekzjarrës bëri që ai të mbulonte veshët nga dhimbjet. Gjyqtari më pas përkohësisht pezulloi ndeshjen.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img